-->
BORČA NOSI TRI BODA IZ ČELAREVA: BSK iznenadio ČSK BORČA NOSI TRI BODA IZ ČELAREVA: BSK iznenadio ČSK
ČSK ČELAREVO – BSK BORČA 0:1 (0:0) Strelci: 0:1 Radović u 63 min u minutu Stadion u Čelarevu. Gledalaca: 300. Sudija: Darko Bogdanović Kraljevo 8... BORČA NOSI TRI BODA IZ ČELAREVA: BSK iznenadio ČSK

ČSK ČELAREVO – BSK BORČA 0:1 (0:0)

Strelci: 0:1 Radović u 63 min u minutu
Stadion u Čelarevu.
Gledalaca: 300.
Sudija: Darko Bogdanović Kraljevo 8
Pomoćnici: D. Jakovljević i P, Piper oboica iz Čačka
Žuti kartoni: Vujošević (ČSK). Jelić, Ilić (BSK)

ČSK ČELAREVO – Tankosić 7, Đekić 6,5, Jelić 6 (Matić 6), Jević 6,5, Bajat 6, Kerkez 7, Vukasović 6,5 (Tanasić 6,5), Mijajlović 6, Stanić 6,5 (Varga 6,5), Vujošević 6,5, Vukanić 6.

BSK BORČA – Bogdanović 7,5, Plavšić 7, Grbić 7, Ilić 7, Radak 7, Simunović 7, Radović 8 (od 87 min Stanković), Jelić 8, Perović 6,5 (od 46 min Crnomarković 7), Jovanović 7,5 (od 75 min Gordić), Janković 7

Igrač utakmice: Igor Jelić (BSK Borča)

Krunisali su Borčani sve najave dobrih igara u Čelarevu, i pogotkom Radovića u 63 minutu odneli tri boda na Vizelj park. Prvi poraz na svom terenu pretrpeli su i pivarci. Prvih 45 minuta proteklo je u odmeravanju snaga na sredini terena uz dve propuštene prilike obostrano. Prvi je zapretio domaćin, da bi par minuta potom uzvratio i Jordan Jovanović šutem u golmana. Nakon toga sledi i kontra domaćina ali iz okršaja jedan na jedan, kao pobednik izlazi golman Borčana Bogdanović. Prednost belo – plavima je u finišu prvog poluvremena mogao da donese i najbolji na terenu Igor Jelić, ali je šutirao tik uz prečku. U i drugom poluvremenu beležimo prvu pretnju domaćina, a nakon propuštene prilike sledi i kazna gostiju. Jelić je uputio precizan pas ka Radoviću, ovaj pretrčao štopera Bajata i rutinski matirao Tankosića. Nakon toga i puna agresija ČSK. Gosti su u dva navrata  sprečavali ulaz lopte u mrežu na gol liniji. U prvom pokušaju spasitelj je bio Ilić, a potom i Radak. Najbliži izjednačenju, Čelarci su bili u 80 minutu Vukanić je sa desetak metara šutirao pored stative. Svoje prilike imali su i Borčani. Šanse nisu iskoristili Radak, Jovanović i Jelić u duelu jedan na jedan.