-->
SPREMAN ZA PREMIJER LIGU: Mitar pogodio, Fulam remizirao sa Seltom (VIDEO) SPREMAN ZA PREMIJER LIGU: Mitar pogodio, Fulam remizirao sa Seltom (VIDEO)
Engleski premijerligaš Fulam odigrao je nerešeno sa španskom Seltom (2:2), a gol je postigao i srpski fudbaler Aleksandar Mitrović. Fulam i Selta sastali su... SPREMAN ZA PREMIJER LIGU: Mitar pogodio, Fulam remizirao sa Seltom (VIDEO)

Engleski premijerligaš Fulam odigrao je nerešeno sa španskom Seltom (2:2), a gol je postigao i srpski fudbaler Aleksandar Mitrović.

Fulam i Selta sastali su se u okviru prijateljskog meča u pripremama za početak sezona u Engleskoj i Španiji.

Mitrović je bio strelac već u 2. minutu meča i doneo prednost svojoj ekipi, da bi samo četiri minuta kasnije Ekert izjednačio na 1:1.

Kamara je u 16. minutu doneo novu prednost Fulamu, ali je Kabral malo pre isteka prvog dela igre postavio rezultat na 2:2, što je na kraju bio i konačni rezultat.

Mitrović je uspeo da se oslobodi svih čuvara i da sa ivice šesnaesterca matira golmana Selte sjajnim šutom u donji levi ugao golmana.