-->
SRBIJA U POLUFINALU SVETSKE LIGE! Odbojkaši protiv Poljske obezbedili polufinale SL SRBIJA U POLUFINALU SVETSKE LIGE! Odbojkaši protiv Poljske obezbedili polufinale SL
Odbojkaška reprzentacija Srbije Overila je večeras plasman u polufinale Svetske lige, koja se igra u Riu,  i to pobedom protiv svetskog prvaka – Poljske,... SRBIJA U POLUFINALU SVETSKE LIGE! Odbojkaši protiv Poljske obezbedili polufinale SL

Odbojkaška reprzentacija Srbije Overila je večeras plasman u polufinale Svetske lige, koja se igra u Riu,  i to pobedom protiv svetskog prvaka – Poljske, rezultatom 3-2 (18:25,25:22,22:25,25:22,15:13).

“Orlovi“ nisu najbolje počeli utakmicu i u prvom setu su počišćeni sa terena, Poljska je dobila set sa 25:18. U drugom setu značajno poboljšana igra i 25:22  za naše momke. Izjednačena igra u trećem i četvrtom setu dovela su nas do petog seta, u kom se naša reprezentacija bolje snašla nakom neizvesne završnice. Srbiju u subotu (najverovatnije od 15 časova) u polufinalu očekuje teška utakmica sa Amerikom.U drugom polufinalu sastače se Poljaci i Francuzi, biće to prilika da posle dužeg vremena naša reprezentacija dođe do medalje u Svetskoj ligi.