-->
UŽAS U DOHI: Sorija srušio „Orlove“ UŽAS U DOHI: Sorija srušio „Orlove“
Reprezentacija Srbije sastavljena od igrača iz Superlige doživela je težak poraz u prijateljskom meču u Kataru. Srbija je u Dohi odigrala užasno prvo poluvreme... UŽAS U DOHI: Sorija srušio „Orlove“

Reprezentacija Srbije sastavljena od igrača iz Superlige doživela je težak poraz u prijateljskom meču u Kataru.

Srbija je u Dohi odigrala užasno prvo poluvreme u kojem je primila tri gola, pa nije pomoglo ni bolje izdanje u nastavku – 3:0.

Selektor Slavoljub Muslin oformio je takozvanu B reprezentaciju u kojoj igraju igrači iz domaćeg prvenstva, što je trebalo da bude dodatna selekcija za najjaču ekipu.

Muslin je rekao da nije nerealno da neko od ovih fudbalera dobije priliku da nastupa za A selekciju, ali će svi u ekspediciji sigurno želeti da zaborave prvih 45 minuta.

’Orlovi’ su nešto bolje počeli, da bi sredinom tog dela igre usledio veliki pad, što su domaći maksimalno iskoristili. U 24. minutu Sorija je posle prodora saigrača po desnoj strani iz drugog puta savladao golmana Kljajića, da bi samo šest minuta kasnije isti igrač duplirao vođstvo, ovoga puta udarcem glavom.